Hnízdil Team

Bahno n.2 – jak jsem nezávodil

Márvy – ještě jsem nikdy nepsal článek ze závodů o tom jak jsem vlastně nezávodil. Smůlu jsem si patrně vybral hned při svém prvním startu.

Na druhý díl Bahna jsem přijel již řádně ráno podpořit naší elitní běžkyni Evču, která mimochodem vyhrála v prvním závodě a chystala se i na tento. Trať absolvovala v parádním čase lehce nad 34 minut a tentokrát prohrála až v těsném a napínavém finiši, nicméně stříbro – jak by řekl Paroubek „Kdo z Vás to má?“ Jo Lenka to má.

No do startu jsem měl 3 hodiny, takže jsem si pořádně najel okruh. Cítil jsem se výborně, možná lehce přemotivovaný, což se projevilo cca 45 minut před startem, kdy jsem si dotahoval šroub na krku leftyny a ten neopravitelně prasknul. Ze závodu jsem tedy odjel ještě předtím, než mě stačili zaregistrovat soupeři a ostuda to tak byla pouze poloviční. :))

Co jsem však stihl byl závod naší Léni. Objel jsem s ní jeden okruh a co Vám budu povídat – krása. Léňa jela bomby a oproti 1.závodu se prý cítila o mnoho lépe. Snad sem doplní nějaký komentář. 🙂 Po posledním 2.místě, tentokrát neměla soupeřku a vyhrála.

Na dalším závodě, pokud sleze úterní sníh, budu v plné parádě a s precizně dotaženými šrouby. Slibuju to především Fábovi, který musel na trati dva okruhy „kroužit sám jak vocas“ ( copyright by Fába ).

Na závěr pro dnešní počasí video na odlehčení.

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2019 Hnízdil Team

Theme by Anders Norén