Hnízdil Team

Bahno n.3 – jak jsem procitnul

1

Márvy – tak mám za sebou konečně závodní premiéru. Čekal jsem to lepší, ale na všem se dá najít něco pozitivního.

Na Letním kině bylo luxusní počasí po těch katastrofických dnech plných sněhu. Říkal jsem si, že jsem odpočatej, ale nebyl jsem. Přijel jsem jako vždy brzo, abych dostal okruh pod kůži a hlavně, protože nesnáším to domácí čekání na odpolední závod. Na startu bylo málo lidí, ale zase bylo hodně dobrejch. Říkal jsem si, že nebudu spěchat, takže první kopec se snažím nějak držet, ale když tam Zbuzíno jede tu kudlu, co tam jel, tak mám občas pocit, že asi umřu. V nájezdu do 2.kola vykládá karty na stůl Fába a co čert nechtěl, čistá postupka. Takže ani nehákuju. Naštěstí kolem bylo hodně defektů jinak bych byl snad poslední… Fába jede kudlu a mně to nejede. Oproti tréninkům chybí dynamika, ale jak zpívá Nohavica :

„Jó když to jde tak to jde
ale správný trénink není ještě vše
jó když to jde tak to jde
a když to nejde tak se musí jet
a všecko časem přejde“

Dojíždím druhej, odhadem tak minutu a půl? Nevím, uvidíme dle výsledků. Pozitivní je, že čas jsem měl jen o minutu a kus horší než loni, když byl lepší počas a hlavně jsem měl o 3 tisíce víc najeto, takže když to trochu potuním, věřím, že to minimálně nebude ostuda. Každopádně všechna čest soupeřům, protože jsem si dlouho takhle nesáhl, což jde vidět z výrazů na fotkách.

Doufám, že v tomto příspěvku nechají své komentáře taky Léňa a především Hans, kterej má vtipnou story. 🙂

Příští týden zřejmě pojedem na Praotce Čecha – to je přesně ten typ závodů co teď potřebuju, abych se rozjel.

Hans – chtěl jsem otestovat svou formu, abych věděl na čem ještě zapracovat a tak jsem zvolil právě závod Letní kino. Závodní premiéra se bohužel nevydařila. Možná až přílišná „nadrženost“ na první závod mě přišla draho. V polovině prvního kola jsem doplatil na svou nesoustředěnost a vymetl ve sjezdu odvodňovací kanál a procvakl obě kola naráz. Takže mám za „domácí úkol“ potrénovat především techniku a soustředěnost ve sjezdech 😀 😀

Tak čus a trénujte!

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2019 Hnízdil Team

Theme by Anders Norén