Hnízdil Team

Bobr Cup 2017 a neb po dvaceti letech zlatá placka

Dojmy si „sedli“ a po shlédnutí včerejšího reportu na ČT 4 jsem se rozhodl, že napíši pár vět na náš světový blog  :-).

Na letošní Bobr cup jsem se připravoval o něco lépe než v loni už jenom tím že jsem se držel dále od lednice a povedlo se mi mít váhu o tři kilečka níže ..Stejně jsem pak po skoku do prvího brodu „ochrnul“ze studené vody ..tak jako každý rok … a než se probral padal jsem do vody znovu..pět brodů bylo fakt výživných..ze 45 pozice bylo pak 28 místo ..o spokojenosti se moc mluvit nedá,zaběhl jsem svůj horší standart..čas byl nad hodinu a čtyři minuty .

Wembloudovi jsem předával v domnění ,že jsem starší vodrostence předběhl,ale znepokojil mě Richard Pleticha ,který identifikoval jednoho borce z „naší“ kategorie ,který doběhl s ním.. a do pr..le říkám si..

Stojím u legendárního posledního brodu ,ve kterém se koupou běžci i cyklisté společně..a vyhlížím Martina..přijíždí Vojta Havran ..Šusty..a za krátko ho vidím ..jeho “nákladní kolo“ se nedá přehlédnout.. 🙂

Předává Jindrovi Outratovi ..našemu „vodystovi“.. 🙂 na skvělém 10 fleku.. ten bojuje jak Leónidás u Thermopyl a v čase 2:54:03 je z toho 12. místo celkově a o pouhých 14 sekund porážíme mladší dědky s Cyklosportu Chropyně tzn.bedna a zlatá k tomu. Díky klucíí.

Special Thanks Wembloudovy..protože jel jak hovado  🙂

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2020 Hnízdil Team

Theme by Anders Norén