Hnízdil Team

Čekání na formu

Červajs

Poněvadž je Marcel, z již dříve napsaného, vytížen doháněním, toho co ze zdravotních a jiných důvodů zameškal a také proto, že se stránky novými blogy zrovna nehemží, napíšu cosi já.

Po poměrně dlouhém výpadku, prošpikovaném výživnými antibiotiky, jsme nekompromisně naskočili do regionálních chebských závodů. Františskolázeňské kritérium se zdálo být vhodným na rozjezd. Rychlá trať a teplé počasí však vykonalo své. Takhle dlouho jsme na Mácu snad nikdy nečekali, málem jsem přijel pozdě na noční směnu. Totálně prošitej, jako by si prošel peklem. Úspěchem bylo, že byl myslím poslední, kdo nedostal kolo.

Po lehkém tréninku následovala Chebská 40. Počasí chladné, závod dlouhý, o oblíbenosti u Máci nemluvě. Podle informací jsme očekávali výsledek lepší předchozího. Popojížděli jsme po trase a brzy nabyli přesvědčení, že tomu tak nebude. Postupně se sice přeci jenom mátořil a jak tvrdil, od 20km to docela šlo, ale žádný zázrak. Alespoň jsme se přesvědčili, že to nebude tak rychlé a musí se na tom tvrdě zamakat. To ostatně viděl i Márvy a postavil trénink na stávající výkon. A že toho bylo požehnaně. Na Lesné se prý uvidí.

Z Lesné se však stal doslova vypečený závod. Nejdříve peklo slunce, pak se závodníky vypekl škodolibý vtipálek přeznačením tratě. Následovalo bloudění, stávka a následné anulování závodu. Přitom prostředí a zázemí závodu super….škoda. Nad Lesnou visí kletba. Každopádně co se týče výkonu, pokud se v tomhle provizoriu dá posoudit, tak co se týče mne….ještě nééééé…. Vojta tvrdí, že už to tam bude, tak věřím… a Marcelovi je to asi jedno, bo se tak tváří.

Příští víkend Zadov. Náš letošní první ČP. Všichni už rozjeti na plné pecky a my jim budeme koukat na zadky….nějakej ten bodík by nebyl špatnej, ohledně Bedřichova a MČR v Brně. Bude to kurňa těžké.

 

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2019 Hnízdil Team

Theme by Anders Norén