Hnízdil Team

ČP Kutná Hora

JéžaZávody už nám zase začaly, ale než k nim něco napíšu, ještě shrnu trochu zimu. Na trénink už mi nezbývá tolik času jako dřív, ale stejně jsem takhle dobrou tréninkovou zimu ještě neměl. Asi hlavně díky tomu, že jsem po mnoha letech nebyl nemocný…

Jarní soustředko v Toskánsku vyšlo taky na výbornou, a pak už tu byly první závody.

Z Bahen jsem chtěl jet jenom Letní kino, před ním jsem byl ale trochu nastydlý a pořádně unavený, tak jsem neměl velká očekávání. Nakonec jsem závod objel jen pomalejším konstantním tempem na 4. místo. Aspoň, že mi to jelo z kopce 😀

Dalších 14 dní jsem se dával trochu dohromady a zkoušel ještě něco potrénovat, aby můj návrat po roce zpátky do elity na ČP nedopadl úplnou blamáží.

V Kutné Hoře jsem se ráno ještě stihl podívat na závod Barči, po něm jsem taky zafandil Vojtovi v premiéře mezi staříky 😀 , a nakonec se trochu rozjel při fandění Hance podél trati.

   

      

                   

Na startu jsem měl docela dobré místo, byl jsem někde v polovině 70-členného startovního pole. Po startu jsem se šikovně vyhnul pádům a na prvním kopci jsem byl bez problému v top 20. Řadil jsem ale asi trochu přemotivovaně, až mi spadl řetěz a rázem jsem se propadl za 30. místo, odkud jsem se snažil dostat zpátky. Tím jsem první kolo přepálil a odrovnal jsem si záda, druhé jsem si musel odpočinout a propadl jsem se ještě dál a od třetího kola už jsem se zase rozjel, pár míst získal zpět a dojel si pro 39. místo. Na první pořádný závod jsem s tím spokojený, takhle dobře jsem ještě na poháru nezačal, tak snad se to bude ještě zlepšovat.

    

Příští týden nás čeká ČP v Praze, tak uvidíme, co do něj ještě potrénujeme (podle počasí spíš na lyžích 😀 ).

A Marceli, dej se rychle dohromady, ať je nás na pohárech ještě víc! 😉

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2019 Hnízdil Team

Theme by Anders Norén