Hnízdil Team

(dobrý) začátek sezóny

Máca – A máme to zase tady…

První závody = první blog. Musím se přiznat, že jsem k tomu byl donucen tátou.

Zima byla dost bídná. Né, že by nebyl sníh nebo nemrzlo, ale bídná v tom, že jsem bídně trénoval. Nebyl jsem v teple a ještě k tomu jsem byl skoro měsíc nemocnej.

Jako každý rok je jako první BAHNO. Bahno už jezdím od 11 let a je to strašně super na začátek sezóny.

Do prvního závodu na Linhartu jsem moc nadějí nedával. Ještě jsem to nikdy nejel třikrát a necítil jsem se úplně dobře. Po startu jsem se držel s Heňou. Jeli jsme první a brzdili zbytek, aby nejeli ostatní tak rychle 😀 . Někde ve čtvrtině prvního kola David něco provedl s kole, a já jsem jel s nějakým kadetem, který za mnou furt visel a nechtěl střídat. Pak mě najednou na asfaltu přespurtoval Lukáš Runt. Jel jsem si dál to svoje, protože jsem zrovna nebyl zralej na spurt. Dojel jsem 1. v kategorii a 2. celkově.

Druhý závod na Třech Křížích mám rád a líbí se mi. Cítil jsem se překvapivě dobře i po projetí dvou kol. Na startu jsem v nějaký druhý lajně, to nevadí. Po startu jsem se šíleným způsobem propadal dozadu. Už jsem viděl i Hanku. Nevím, jak to dělám, ale na konci prvního výjezdu jsem se rozjel jak drak a ze sjezdu předjel 2 lidi. Do dalšího kopce další lidi a najednou na mě někdo křičí, že ho mám půl minuty před sebou. „To jsem jako druhej“, říkal jsem si. Tempo jsem udržel až do cíle a opět jsem dojel 1. v kategorii a 2. celkově

A aby toho nebylo málo, tento seriálek jsem uzavřel Letním kinem. To mám nejraději z celýho Bahna. Na startu bylo nějak hodně lidí. To asi tím, že to byl závod počítaný ještě do nějakýho jinýho seriálu. Trať jsem si jednou projel, dávám poprvé v téhle sezóně gel a jedu. Po startu jsem asi zase osmej, ale nic si z toho nedělám. Zase je u mě Hanka. A překvapivě. Na konci prvního kopce jsem zase jel jak drak. V kopci podél Diany jsem dojel Davida. Popotlačil jsem ho, řekl mi, že jsem blbej a jel jsem dál. Takhle jsem předjel několik lidí a najednou jsem byl zase 2. celkově a 1. v kategorii.

Snad to takhle půjde pořád. Škoda, že se mi dobře jezdí jen na závodech a jen na bajku. Silnice je pro mě horor.

Příští víkend jedeme na nejhorší závod pod sluncem. Po stopách praotce Čecha. Achjo.

Tak trénujte a čau.

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2020 Hnízdil Team

Theme by Anders Norén