Hnízdil Team

Jak jsem zahájil!

Márvy – je to tady. Po roce, kdy mě to vůbec, ale opravdu vůbec nebavilo, jsem se rozhodl. Comeback! Když né fyzickou kondicí, tak aspoň zážitkem. I proto se k Vám budu zase sem tam vracet tady na našem vymazleným webu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Bahno, jaro. Ale vraťme se o 3 měsíce zpět. Někdy kolem vánoc jsem tradičně nabral váhu čuňátka připravenýho na porážku. Sem tam jsem něco dělal, to jo, ale no popravdě. Pak jsme odjeli do Rakous a nějak se mi tam podařilo dát za jeden den 60 km na běžkách, tak si říkám, že to nebude tak špatný a něco se zlomilo. Začalo mě to bavit. Slíbil jsem, že pojedu do Toskánska, což jsem splnil a najezdil tam nějakej objem a bum jsou z toho solidní kilometry. Příprava se tak vrátila do starých kolejí.

No a je sobota. Jsem na Linhartu a projíždím si svojí neoblíbenou trať, která už se změnila a je oblíbená (bylo to hodně fajnový). Na startu je víc běžců, než cyklistů. Zajímavý je, že ti dobří cyklisti s tím neskončí snad nikdy. Kdyby tak ty nejlepší začali běhat a já tu zůstal sám. To by bylo závodění. No nic, takže už zase stojím vedle Fáby a Filipa a poslouchám ty jejich kecy o tom, že jim snad pomůže jejich talent, když nemají najeto (pohádkáři). To jsem fakt jedinej, kdo talent nemá a potřebuje jezdit, aby byl aspoň trochu konkurence schopnej? Pavel Kodl má jednu ponožku vrchařskou s puntíky, říkám si, bože to bude vostuda jak Brno, když jede oblečenej jako Richard Virenque. Odstartujeme a v prvním kole už chytám díru, ale jsem s tím smířenej. Času dost. Navíc jsem ještě pořád vahou poločuně, ale to půjde! Chci být dobrej tak od půlky dubna.

Co je však hlavní, že se přistihnu jak mě to baví. Neskutečně. Jedu sám a bláta je až až, ale ty endorfiny zase pracujou. Loni to nefungovalo. 🙂 V technice jsem tak tragickej, že by mi ujel i Marcel. Párkrát někde lehnu a tak, prostě bajking.

No a to je konec. Špinavej ze sebe sunu věci, který už můžu rovnou vyhodit, kolo dostalo trochu pocuc, ale dneska, dneska se Márvy vrací na scénu a udělá všechno proto, aby byl zase dobrej!

Další víkend se ve Varech asi neukážu, protože jsou velikonoce a to se nabízí na nějakej supr výlet. A taky se jedou 3 Kříže a to je trať pro Filipa, kterej to má za barákem a varoval mě, že tady to nikomu nedá. Snad jen Fábovi….Nicméně pak se vrátím a to bude mazec!

Tak čus bus šlapky!

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2020 Hnízdil Team

Theme by Anders Norén