Hnízdil Team

Naděje Hnízdil Teamu na Českém poháru XCO v Praze

Tak jak jsme si  sklonku minulého roku slíbili , tak jsme i udělali…. 🙂 mladé naděje Hnízdil Teamu získali „ostruhy“ na prvních dvou podnicích Českého Poháru XCO V Kutné Hoře a v Praze Řepích. O Kutné hoře se zmínil Péťa Ježek v předcházejícím blogu mnoo a já se pokusím okomentovat Pha.

Tratě se diametrálně lišili ,

v Kutné Hoře prý poměrně nuda(berte s nadsázkou) ..Praha ..iné kafe.. :-)Technicky poměrné náročná , ale hravá trať budila u mladých borců respekt, David Hendrych zastoupil zraněného Marcela a trpělivě ukazoval ideální stopu a záludnosti.. mlaďasové se tak brzy otrkali a k mému úžasu „dali“ úplně všechno 🙂 A to už se blížil čas prvních kfalifikačních rozjížděk „Terminátora“-Eliminátora(Barušky přežblept :-))Anička s Barčou potvrdili podobným umístěním z Kutné Hory ,Ondra s Mílou také a ze sourozenecké bitvy Vaňousů to byl Lukáš ,který z 12 místa postupoval do čtvrtfinále, kde souboj loktů rozhodl o čtvrtém nepostupovém místě, ale i tak Super výsledek!

V neděli brzy ráno za velmi chladného aprílového počasí začali starty žákovských kategorií. Ondra s Mílou v mladších žácích .,Adam s Lukášem ve starších žácích nechali na trati srdce a odvedli fajnové výkony..ve velké konkurenci. Barča se prala také…se soupeřkami ,které díky jejich muskulatuře nazvala (děvčata prominou) „mustangy 🙂 :-),ale bude muset zbaštit ještě hodně polívky a více potrénovat, aby mustangům stačila :-).Anička chtěla být do desítky a po zarputilém boji i pádu ..uhájila devátou příčku .. klobouk dolů a velká gratulace.

Mládežníci byli nadšení.. po dvou konfrontacích dostali chuť bojovat i v dalších závodech…a dodalo jim to motivaci k dalšímu „trénování“:-)Velká děkovačka za support rodičů všech jmenovaných ..v neděli po návratu jsem přemýšlel nad nějakým letním „soustředěním “ pro rodiče…za odměnu.. vyměnit kola třeba za grill:-) 🙂

 

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2019 Hnízdil Team

Theme by Anders Norén