Hnízdil Team

Podzimní druhá místa

 

 

aa

Márvy – Po krátké zimní pauze jsem se obul do každoročního podzimního běhání. Můj styl „slon v porcelánu“ sice neujde posměchu soupěřů, nicméně může být motivací pro ostatní, co si myslí, že běhají špatně no a navíc Bidpaj s Láďou závodům na podzim moc nedávaj, takže to někdo musel vzít.


 

Noční běh na Úhošť

Tahle pakárna se běžela ještě na hraně cyklosezóny. Sešli jsme se v čase, kdy se slušelo spíš sedět v hospodě. Bez běžeckýho tréninku a s čelovkama jsme vyrazili na 8 km dlouhý okruh po Úhošti. Od začátku běžím ostře, ale není to zřejmě dost ostrý. 🙂 Utíká mi Ríša s Bidpajem. za nimi ještě někdo a pak Láďa. Celej závod vidím světlo na konci tunelu. V bahně se silničníma najkama trochu plavu, ale nakonec spokojenost s 5.místem.

Běh zámeckým parkem v Klášterci

Tady začínám svojí stříbrnou šnůru. Rychlej běh u mě doma, dostatečná motivace. Od startu utíká Kuba Coufal a dělá z nás spíš rychlochodce. Nicméně byl jsem nejlepší ze zbytku a 2.místo beru stejně tak jako historky o tom jak při běhu vypadám. 🙂

Cyklostezkou podél Ohře

Oproti plánu se moje běžecká kondice zlepšuje. Vždycky, když začnu trénovat, tak se v běhu spíš zhoršuju. Nechám běžet Lagata i Kipketera a začínám odzadu. Postupně dobíhám až do první malé skupiny a v tu chvíli nás dobíhá taky Kaddáfí. Ríša nastupuje, že mě nechá s ostatníma, což mu nedaruju. Když to zkouší po druhý beru to po ulrichovsku a nechávám ho běžet, že ho seběhnu pak. No neseběhl, nevím co jsem si myslel. 🙂 Nečekaně druhý místo, dával jsem si jak pes.

Kros na Středním vrchu

Hecy Aleše Beránka a Šustyho dělají z Ríši hladovýho vlka a ten ví, že musí běžet. Po prvním kopci mi uteče na 100 metrech o 200 metrů a je hotovo. Snažím se, ale nemám na to. Výsledek znáte.

Běh na Úhošť

Teď nebo nikdy. Silniční Najky opět nefungují a po kotníky v bahně nedrží, ale bojuju. Na nejvyšším bodě tratě Ríšovi nastupuju, abych posléze mohl bez výčitek odpadnout. 🙂 V cíli mi hoří koudel u zadnice, ale druhý místo uhájím.

Běh kolem kláštera

Ríša dává avízo, že nepřijde a já celý týden myslím na to, že bych mohl konečně přerušit dobu stříbrnou. Na startu stojí Kuba Coufal, takže zpět do reality. Po prvním kole je jasno. Atlet utíká a já si dál šlapu zelí. Moje letošní běžecké turné končí stylově a dle zajetých not. Druhé místo.

Previous Post

Leave a Reply

© 2019 Hnízdil Team

Theme by Anders Norén