Hnízdil Team

Sólo jízda na Linhartu

Márvy – po 1.závodě sezóny jsem zvolil trochu zavádějící nadpis. Asi jste si pomysleli „jooo sólo jízda pro vítězství“…no zpět do reality. Po půlce prvního kola jsme na čele 4. Připomnělo mi to Výměnu manželek a závěrečnou scénu „mezi 8 očima“. V týhle výměně jsem byl nejslabší a musel jsem z kola ven. Vystoupil jsem si tedy po anglicku a během chvíle už jsem se ocitl naprosto sám.

Untitled-1

Jel jsem si takový to zimní šmrdlání, nebylo to určitě nijak uspokojující, ale asi tak co jsem čekal. Na první závod docela dobrý, je přede mnou ještě hodně práce. 🙂

Z Bahna jsem se domů rozhodl jet na kole – v Ostrově jsem toho už litoval a málem se z benziny už nedostal domů. Vystřelenej jsem zbytek víkendu už jen žral, takže neočekávám brzké zlepšení formy – na 3 křížích se však ukážu a hodlám se s těmi kopci poprat jako pravý cyklista bojovník!

P.S. Marcel bude mít v dalším tréninkovém plánu pěkný prasárny za toho Bc.Vojtěcha – Bc. je dneska kdejakej jouda, má to váhu asi jako diplom z plavání základních škol. Musím na tom zapracovat!

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2019 Hnízdil Team

Theme by Anders Norén