Hnízdil Team

Závěr letošní sezóny

Hans – Poslední série závodů před zaslouženým odpočinkem zahrnovala dva běhy a jeden „bajkový” závod. Vzhledem k tomu, že neběhám od jara, tak to byla v mém podání spíše parodie na běh.

O druhém říjnovém víkendu jsem se vydal asi na nejvzdálenější závod letošní sezony 😀 Nejdecký kros, který mi vede prakticky pod okny domu, jsem letos mohl absolvovat poprvé, protože termín se vždy kryl se závodem Cestou pěti potoků. Trať byla dlouhá 7,5km a velice náročná, plná technických výběhů a seběhů. Závod jednoznačně ovládl lyžař Lukáš Bauer. Na mě zbyla celkově 10 příčka na nejdelší trati.

Týden potom jsem se vydal na náročný víkend do Klášterce. V sobotu byly na pořadu dne dvě akce. Cestou pěti potoků je závod, který mi vůbec nesedí. Pořád jenom do kopce není nic pro mě 😀 . Večer následovala týmový párty. Řádně se zajedla a zapila sezóna a spát se šlo až nad ránem.

V neděli se tvrdé jádro Hnízdil teamu vydalo na běh zámeckým parkem v Klášterci. Všechny nás překvapilo velké teplo a protože jsme cyklisté, tak nemáme nic na běh do teplého počasí. Jak už jsem zmínil dříve, tak tempo 4:45 min/km připomíná spíše tu parodii na běh.

Teď už jen zasloužený odpočinek a tvrdá zimní příprava na další sezónu. Pokusím se ozvat i v zimě ať Dvořka není ten nejčtenější 😀

dscn6144

 

 

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2019 Hnízdil Team

Theme by Anders Norén