Hnízdil Team

Znova a lépe! Bahno vol. 3

Tak tohle byla jízda! Po prvním závodě Jarního Bahna jsem si dal trochu oraz od závodů, že potrénuju. Tak jsem tam hned začal sázet nějaký rychlejší tréninky, abych nedělal příště ostudu. A ono to funguje!

Rozhodoval jsem se, jestli nejet na závod do Roudnice, kterej mám rád a jezdí tam hodně lidí, nicméně doufal jsem, že na startu Bahna bude díky dobrýmu počasí skvělá konkurence. A jo! Byla!

Přijedu samozřejmě s předstihem, projedem si trať s Marcelem, který doufá, že dneska nic neutrhne a nezničí.

Jdeme na start. Konkurence krásná. Dokonce i náš Jéža sjel z hor! Na startu se předháníme v tom, kdo řekne lepší hlášku o počtu svých najetých kilometrů. Prásk a hrajem. Pro první fotografy držím první pozici. Po rovině mi to jde. Do kopce už se propadám, ale jdu na to chytře. Moje váhová kategorie si musí ty síly rozložit. To Jéža na to jde opačně a nastupuje, za což později těžce zaplatí. Na prvním kopci už se trochu dávám do kupy a z kopce to drtím a zapadnu za první trojici. Jedu svůj styl, ve kterém jsem se našel. Nazval jsem ho dřevorubec. Nechal jsem si trochu narůst fousy a šel do toho jako když sekám sekerou – prostě tvrdě a silou. Štípání bambusu. Poloha mléka a vody.

Při nájezdu do druhýho kola se procedí Jéža a já se snažím trochu stáhnout Filipa, kterýho mám na dohled. No, na tohle ještě nemám, ale třeba přijde jednou ten čas, kdy jeho talent přebije moje hrubá síla, ješitný odhodlání a tvrdej, nekontrolovanej trénink. Ruská škola. Tam proti větru a zpátky taky!

Dojíždím na 3.místě. Fába je jinde a dává mi 3 minuty. Filip už jen lehce přes minutu. Talent je pořád víc…

Co jsem rozhodně nezapomněl je, jak stát na „bedně“. Jako když se hlásíte ve škole o slovo!

No a mám to za sebou. Příští týden asi pojedu na časovku do Čankova nebo na XC Střížák do Ústí. Uvidíme.

Tak trénujte bajkři! Čus

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2020 Hnízdil Team

Theme by Anders Norén